سردخانه بستنی

بستنی ماده غذایی خوشمزه و پرطرفداری در تمام فصول سال می باشد به همین دلیل نگهداری از آن در سردخانه ضروری می باشد تا در زمان لزوم عرضه شود.

سردخانه ها به دو دسته ی اصلی بالای صفر و پایین صفر تقسیم می شوند که هر کدام کاربرد های متفاوت خود را دارند.
سردخانه های پایین صفر برای نگهداری گوشت، مرغ و ماهی و سردخانه های بالای صفر برای نگهداری میوه و لبنیات و دارو مورد استفاده قرار می گیرند.
دسته ی سوم سردخانه ها برای سرد کردن سریع مواد غذایی کاربرد دارند که نام دیگر آن تونل انجماد می باشد.
چهارمین نوع از سردخانه صنعتی که به آن سردخانه دو مرحله ای نیز گفته می شود برای نگهداری بستنی می باشد.

بستنی به دلیل ترکیبات خود که از چربی و خامه و گاها نمک نیز تشکیل شده است به دمای بسیار پایینی برای نگهداری نیاز دارد.

برای نگهداری بستنی در سردخانه بستنی به دمایی پایین تر از ۱۸- درجه نیاز است تا بستنی نرم نشود هم چنین هنگام نگهداری بستنی در حجم گسترده از کمپرسور های دو مرحله ای استفاده می شود.

سردخانه بستنی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

کمپرسور های مورد استفاده در این سردخانه باید دو مرحله ای باشند.

سردخانه ای که بستنی ها را در حجم زیادی نگهداری می کنند باید در ابعاد بزرگی ساخته شوند.

 

چند نوع سردخانه برای نگهداری بستنی وجود دارد؟

  • سردخانه ثابت

در کارخانه ها ی تولید بستنی و انبار های نگهداری بستنی، محصولات در سردخانه ثابت نگهداری می شوند تا زمانی که به فروشگاه ها ارسال شوند.

  • سردخانه متحرک

برای انتقال بستنی از کارخانه تا فروشگاه بستنی ها باید در محیطی سرد قرار بگیرند تا دچار آسیب و ضرر و زیان نشوند در این زمان از سردخانه متحرک استفاده می شود که قابلیت نصب روی انواع کامیون یا وسایل نقلیه دیگر را دارند.

سردخانه های ساخته شده در مجموعه سیلور با توجه به نیاز مشتری در ابعاد و تناژ های متفاوت توانایی کاربردی بالای صفر و زیر صفر یا هردو همزمان را دارند.

 

نحوه خرید از ما:

شما مشتریان عزیز می توانید با مراجعه حضوری به آدرس ما نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید و یا با کارشناسان فروش صنایع برودتی سیلور تماس حاصل فرمائید و سفارش خود را به صورت غیر حضوری و آنلاین ثبت کنید.
سفارش شما در اسرع وقت با معتبر ترین باربری های کشور برای شما ارسال خواهد شد. توجه داشته باشید که تمامی محصولات تولید شده در مجموعه سیلور از ۱۸ ماه گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش برخوردار می باشند.