سردخانه جسد

جهت نگهداری از انسان مرده (میت) نیاز به دستگاه مخصوصی به نام سردخانه جسد نیاز است که در انواع تک کشو، دو کشو، و.. در صنایع برودتی سیلور طراحی و تولید می شود.
در زمینه تولید سردخانه جسد از درب های مخصوصی استفاده می شود که از منتشر شدن بو جلوگیری می کند و صنایع برودتی سیلور تمامی موارد بهداشتی محیط را مد نظر قرار داده است.
کاربرد سردخانه جسد بیشتر در بیمارستان ها، غسالخانه ها، پزشکی قانونی و… می باشد.
در ساخت سردخانه مرده سیلور از برانکارد اختصاصی بکار برده شده است که سهولت کار را برای کفن و دفن ایجاد می‌کند.
این دستگاه با برق شهری تک فاز کار می کند و مصرف برق بهینه و مناسبی دارد هم چنین جنس بدنه سردخانه مرده از نوع استیل ضد زنگ و ضد خش می باشد شما می توانید این دستگاه را در نوع گالوانیزه نیز سفارش دهید.
برای رعایت انواع نکات بهداشتی باید تمامی قطعات بکار برده شده در این دستگاه از جنس استیل خالص غیر مغناطیسی می باشد.

سردخانه چند کابین

ویژگی هایی که سردخانه های بیمارستانی سیلور از آن برخوردار هستند میتوان به

  • سیستم کاهش دمای کابین ها
  • یک سال و نیم گارانتی بی قید و شرط
  • شامل پنج سال خدمات پس از فروش از شهر محل سکونت شما
  • بکار بردن بهترین موتور ها و کمپرسور هادارای سیستم اتوماتیک کمپرسور برای جلوگیری از اتلاف انرژی
  • شست و شوی آسان و سهولت در نظافت

سردخانه میت 18 کابین

سردخانه جسد را می توانید از تک کابین در مکان های کوچک تا ۱۰۰ کابین در مکان های بزرگ مثل بهشت زهرای استان تهران در مجموعه سیلور سفارش دهید.

سردخانه های ساخته شده در مجموعه سیلور با توجه به نیاز مشتری در ابعاد و تناژ های متفاوت توانایی کاربردی بالای صفر و زیر صفر یا هردو همزمان را دارند.

سردخانه 8 کابین

نحوه خرید از ما:

شما مشتریان عزیز می توانید با مراجعه حضوری به آدرس ما نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید و یا با کارشناسان فروش مجموعه سیلور تماس حاصل فرمائید و سفارش خود را به صورت غیر حضوری و آنلاین ثبت کنید.
سفارش شما در اسرع وقت با معتبر ترین باربری های کشور برای شما ارسال خواهد شد. توجه داشته باشید که تمامی محصولات تولید شده در مجموعه سیلور از ۱۸ ماه گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش برخوردار می باشند.