برند الکترواستیل به عنوان یکی از معتبرترین برندهایی می باشد، که در زمینه ی فروش یخچال صنعتی در حال فعالیت می باشد. این شرکت تولید کننده انواع یخچال صنعتی از جمله یخچال روباز می باشد. این مجموعه به واسطه ی نمایندگی هایی که در سراسر کشور داشته دارد، شما می توانید به راحتی یخچال مد نظر خود را انتخاب کنید، و نسبت به خرید آن اقدام کنید. یخچال فروشگاهی روباز تولید شده توسط این برند برای راحتی مشتریان و سهولت در برداشتن محصولات بدون درب تولید می شود، و از یخچال ایستاده روباز برای نگهداری انواع مواد غذایی استفاده می شود. شما می توانید در این مدل از یخچال ها علاوه بر مواد غذایی، انواع مختلف لبنیات و مواد خوراکی را قرار دهید. یخچال بدون درب برند الکترواستیل در دو مدل ایستاده و خوابیده با دو نوع موتور (موتور مرکزی و موتور سرخود) طراحی و برای فروش به بازار عرضه می شوند. شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از مدل ها را برای راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای بزرگ، هایپراستارها، سوپرمارکت های بزرگ و… انتخاب کنید. نکته ی مهمی که در رابطه با این مدل از یخچال پرده هوا جلوباز باید بگوییم، که قیمت هر موتوری که برای نصب انتخاب می کنید، متفاوت می باشد.

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

مشخصات فنی یخچال پرده هوا الکترواستیل

 • مجهز به کاور محافظت کننده در شب (برای جلوگیری از خراب شدن محصولات داخل یخچال)
 • ذخیره کردن انرژی در محیط داخل از طریق کنترل انتقال هوا
 • گردش یکنواخت برودت و سرما در محیط داخل یخچال
 • مجهز به ترموستات دیجیتالی برای تنظیم و بررسی دمای داخلی
 • برای جا به جایی راحت تر مجهز به پایه های چرخدار
 • جنس بدنه ساندویچ پانل های تزریقی
 • برای رنگ آمیزی یخچال از رنگ پودری الکترو استاتیک استفاده می شود.

قیمت یخچال جلو باز

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب الکترواستیل

قیمت یخچال ویترینی جلو باز با توجه به موارد مختلفی اعم از متراژ در نظر گرفته شده توسط شما تعیین می شود. بهتر است، قبل از خرید یخچال فروشگاهی جلوباز متراژ یخچال و نوع موتوری که می خواهید بر روی یخچال نصب شود، را مشخص کنید. جهت استعلام دقیق قیمت یخچال روباز الکترواستیل می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت یخچال بدون درب فروشگاهی

انواع یخچال رو باز الکترواستیل

قیمت یخچال پرده هوا

یخچال بدون درب الکترواستیل به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها در بین یخچال های فروشگاهی می باشد. دلیل این موضوع هم به این خاطر است، که مشتریان می توانند به راحتی و بدن هیچ دردسری محصول مد نظر خود را از داخل یخچال انتخاب کنند. از دیگر مزایای این یخچال ها که باعث شده است، طرفداران خاص خود را داشته باشند، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. یخچال های پرده هوا می توانند از هدر رفت بیش از اندازه ی انرژی و برودت داخل یخچال جلوگیری کنند. ب توجه به این که این یخچال ها به صورت بدون درب طراحی می شوند، باعث می شود، تا دیگر به خاطر باز و بسته کردن دائمی یخچال سرمای داخل یخچال هد نرفته، و شما بتوانید برای مدت زمان طولانی تری از یخچال استفاده کنید.
 2. در معرض دید قرار دادن تمام محصولات داخل یخچال و انتخاب راحت تر محصولات
 3. هوای مطبوع و خنک به صورت دائمی در داخل یخچال در گردش می باشد، و باعث می شود، از خربا شدن محصولات مختلف اعم فرآورده های گوشتی، لبنیات، انواع مواد غذایی و خوراکی جلوگیری شود.
 4. دمای یخچال پایدار می باشد، و از یخ زدگی محصولات داخل یخچال جلوگیری می کنند.

قیمت یخچال فروشگاهی

مشخصات فنی یخچال پرده هوا ایستاده موتور مرکزی
جنس بدنه ماموت ABS
عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
تعداد طبقات ۵
روشنایی ال ای دی دارد
موتور مرکزی
مبرد R290

یخچال بدون درب

مشخصات فنی یخچال پرده هوا ایستاده موتور سرخود
ابعاد ۲۴۰*۹۵*۲۰۰ سانتی متر
جنس بدنه ماموت abs
رنگ بدنه پودری الکترواستاتیک
مبرد R290
عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
موتور سرخود
تاج دارد
کاور شب دارد

از دیگر محصولاتی که شما می توانید برای فروشگاه های خود انتخاب کنید، می توان به محصولات زیر اشاره کرد.